Rollup 120x200

rollup 120x200

Rollup 120x200 to baner o nieco większych rozmiarach, na którym można zaprezentować bardziej rozbudowaną lub szczegółową grafikę. Taki system wystawienniczy jest obecnie niezbędnym narzędziem przy wszelkiego rodzaju działaniach promocyjnych oraz w innych sytuacjach wymagających wizualnej prezentacji informacji. Wykorzystuje się go głównie podczas konferencji, zebrań czy branżowych targów ze względu na możliwość łatwego transportu oraz praktyczność.

System wystawienniczy rollup 120x200 to forma reklamy, która może być dowolnie spersonalizowana. Dzięki swoim wymiarom może być wykorzystany do prezentacji obszernych grafik z jednoczesnym zachowaniem wszystkich detali nadruku. W naszych rollupach wykorzystujemy wytrzymały materiał z PVC, który posiada odpowiednie parametry techniczne wpływające na jego wytrzymałość oraz intensywność kolorów grafiki.

Rollup 120x200 – atrakcyjna wizualizacja informacji

W naszej ofercie można znaleźć rollupy dostosowane do potrzeb klientów. Jej zróżnicowanie to sposób na wykorzystanie wszystkich możliwości tej formy promocji. Rollup 120x200 może być zadrukowany obustronnie, co wpływa na jego ekonomię i łatwość wykorzystania ze względu na brak konieczności wożenia ze sobą kilku systemów. Rollup wyposażony jest w lekki stelaż ułatwiający prezentację treści, a łatwy montaż i demontaż wpływa na jego funkcjonalność. Rollup 120x200 może być wykorzystywany wielokrotnie, a zastosowanie trwałych materiałów zapobiega jego uszkodzeniom nawet przez długi czas intensywnego użytkowania. W razie wątpliwości chętnie doradzimy zarówno w wyborze rozmiaru banera, jak i optymalizacji grafiki, aby wykorzystać wszystkie możliwości rollupa.