Rollup 120x200Rollup 120×200 to baner o nieco większych rozmiarach, na którym można zaprezentować bardziej rozbudowaną lub szczegółową grafikę. Taki system wystawienniczy jest obecnie niezbędnym narzędziem przy wszelkiego rodzaju działaniach promocyjnych oraz w innych sytuacjach wymagających wizualnej prezentacji informacji. Wykorzystuje się go głównie podczas konferencji, zebrań czy branżowych targów ze względu na możliwość łatwego transportu oraz praktyczność.

System wystawienniczy rollup 120×200 to forma reklamy, która może być dowolnie spersonalizowana. Dzięki swoim wymiarom może być wykorzystany do prezentacji obszernych grafik z jednoczesnym zachowaniem wszystkich detali nadruku. W naszych rollupach wykorzystujemy wytrzymały materiał z PVC, który posiada odpowiednie parametry techniczne wpływające na jego wytrzymałość oraz intensywność kolorów grafiki.

Rollup 120×200 – atrakcyjna wizualizacja informacji

W naszej ofercie można znaleźć rollupy dostosowane do potrzeb klientów. Jej zróżnicowanie to sposób na wykorzystanie wszystkich możliwości tej formy promocji. Rollup 120×200 może być zadrukowany obustronnie, co wpływa na jego ekonomię i łatwość wykorzystania ze względu na brak konieczności wożenia ze sobą kilku systemów. Rollup wyposażony jest w lekki stelaż ułatwiający prezentację treści, a łatwy montaż i demontaż wpływa na jego funkcjonalność. Rollup 120×200 może być wykorzystywany wielokrotnie, a zastosowanie trwałych materiałów zapobiega jego uszkodzeniom nawet przez długi czas intensywnego użytkowania. W razie wątpliwości chętnie doradzimy zarówno w wyborze rozmiaru banera, jak i optymalizacji grafiki, aby wykorzystać wszystkie możliwości rollupa.