Rollup 150x200

rollup 150x200Rollup 150x200 to największy baner reklamowy, który można znaleźć w naszej ofercie. Posiada on dużą powierzchnię, dzięki czemu z łatwością można umieścić na nim dowolną grafikę. Umożliwiamy wykorzystanie obustronnego nadruku, co wpływa na funkcjonalność oraz szerokie spektrum wykorzystania każdego takiego elementu.

Rollup 150x200 wykorzystuje się podczas prezentacji informacji na konferencjach branżowych, szkoleniach i zebraniach, a także na stoiskach promocyjnych podczas targów. Oferujemy możliwość wykonania dowolnej grafiki, a jeżeli masz problem z jej przygotowaniem, chętnie stworzymy dla Ciebie projekt według indywidualnych wytycznych.

Rollup 150x200 – optymalna przestrzeń informacyjna i reklamowa

Jak producent rollupów staramy się, aby każdy z nich był trwały, funkcjonalny oraz zapewniał wysokiej jakości wizualizację graficzną. Stosujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu rollup 150x200 – mimo swojej dużej powierzchni użytkowej – jest lekki i poręczny. Aluminiowy stelaż jest łatwy w montażu i demontażu, a po złożeniu zajmuje mało miejsca, co znacząco ułatwia transport. Do wykonania ekranu z grafiką wykorzystujemy materiały odporne na długotrwałe użytkowanie, pokryte powłoką PVC, dzięki czemu nie niszczą się, zachowując wszystkie szczegóły nadruku. Rollup 150x200 polecamy w szczególności wszystkim tym, którzy stawiają na estetykę przekazu treści, praktyczne wykorzystanie banera oraz łatwość w jego użytkowaniu.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji, chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rollupa, uwzględniając przy tym indywidualne wymagania klienta co do wyglądu prezentowanych treści.