rollup 100x200Odpowiednie zaprezentowanie informacji na branżowych konferencjach i szkoleniach to ważna składowa sukcesu. Nowoczesne systemy rollup pozwalają na wizualizację przekazu reklamowego w sposób dostosowany do odbiorcy, zachowując jednocześnie wysoką estetykę prezentacji. W naszej ofercie znajdziesz rollup 100×200, który dzięki swoim niewielkim wymiarom oraz wadze jest wyjątkowo łatwy do transportu i przechowywania. Dzięki temu świetnie sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach konferencyjnych, szkoleniowych i wystawienniczych.

Rollup 100×200 – efektywna prezentacja informacji

Zastosowanie nowoczesnej technologii druku umożliwia nam wykonanie wysokiej jakości grafiki. Składając zamówienie, należy pamiętać, aby nadruk był dopasowany do rozmiarów banera, dzięki czemu rollup 100×200 będzie stanowił idealną formę reklamy.

Rollup wyróżnia się łatwym montażem, trwałością oraz wysoką odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu może służyć przez długi czas. Rollup 100×200 ze względu na swoje wymiary polecany jest do użytku podczas wystaw promocyjnych, prezentacji firmowych czy konferencji branżowych. Jeżeli nie czujesz się na siłach, aby samemu wykonać grafikę, chętnie Ci w tym pomożemy.

Rollup 100×200 to model, który przeznaczony jest do intensywnego użytkowania. Po demontażu można go bezpiecznie transportować i z łatwością zmieści się w bagażniku samochodu. Polecamy go wszystkim tym, którzy chcą postawić na wygodę oraz promocję swojej firmy przy użyciu nowoczesnego systemu wystawienniczego. Baner zawiera również aluminiowy stelaż, dzięki czemu prezentacja nie wymaga dodatkowych akcesoriów.