Rollup 150x200Rollup 150×200 to największy baner reklamowy, który można znaleźć w naszej ofercie. Posiada on dużą powierzchnię, dzięki czemu z łatwością można umieścić na nim dowolną grafikę. Umożliwiamy wykorzystanie obustronnego nadruku, co wpływa na funkcjonalność oraz szerokie spektrum wykorzystania każdego takiego elementu.

Rollup 150×200 wykorzystuje się podczas prezentacji informacji na konferencjach branżowych, szkoleniach i zebraniach, a także na stoiskach promocyjnych podczas targów. Oferujemy możliwość wykonania dowolnej grafiki, a jeżeli masz problem z jej przygotowaniem, chętnie stworzymy dla Ciebie projekt według indywidualnych wytycznych.

Rollup 150×200 – optymalna przestrzeń informacyjna i reklamowa

Jak producent rollupów staramy się, aby każdy z nich był trwały, funkcjonalny oraz zapewniał wysokiej jakości wizualizację graficzną. Stosujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu rollup 150×200 – mimo swojej dużej powierzchni użytkowej – jest lekki i poręczny. Aluminiowy stelaż jest łatwy w montażu i demontażu, a po złożeniu zajmuje mało miejsca, co znacząco ułatwia transport. Do wykonania ekranu z grafiką wykorzystujemy materiały odporne na długotrwałe użytkowanie, pokryte powłoką PVC, dzięki czemu nie niszczą się, zachowując wszystkie szczegóły nadruku. Rollup 150×200 polecamy w szczególności wszystkim tym, którzy stawiają na estetykę przekazu treści, praktyczne wykorzystanie banera oraz łatwość w jego użytkowaniu.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji, chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rollupa, uwzględniając przy tym indywidualne wymagania klienta co do wyglądu prezentowanych treści.